CORONA VİRÜSÜ NEDİR ve NASIL ORTAYA ÇIKTI?

Corona Virüsünün Nasıl Ortaya Çıktığına Dair Çarpıcı ve Bir O Kadar da Önemli Bir Yazı

Kızıl Çin’in Niçin Dünyanın Başına Bela Bir Yönetim Olduğunu Bu Yazıyı Okuyunca Daha İyi Anlayacaksınız. 

 

CORONA VİRÜSÜ NEDİR ve NASIL ORTAYA ÇIKTI?

Daha önce yazdım fakat silindi. Bu sebeple hem nCoV 2019’un ırklara göre bulaşma oranı, hem de bu virüsün çıkış yeri ve amacını biyolojik silah haline kimin getirip piyasaya sürdüğünü kısaca yazayım.

Yıl 2012 ve Çin devleti “Bin Yetenek” isimli bir proje başlatır. Proje Biyoloji/Kimya/Tıp alanı üzerinedir. Ve şu anda 61 yaşında aşağıda fotoğrafı olan ABD Harvard Univ. Yaşam bilimleri Prof. Olan Charles Lieber bu bin yetenek konusuna ABD Hükümetinin bilgisi olmadan girer. Prof. Lieber yıllık 150 bin dolar kişisel harcama parası ve artı aylık 50 bin dolar maaş almaktadır. Çünkü aynı zamanda “Savunma Bakanlığı- Ulusal Sağlık Enst. Baş Araştırmacısı olarak görev yapmaktadır.

 

Yaptığı çalışma konuları bilim kurgu filmlerinde olur zannedilen ama gerçekte de var olan konular. Nano elektronik sensoru dokuya enjekte etme (cyborg dokusu), virüse enjekte etme (süper ajan), bakteriye enjekte etme (antibakteriyofaj) gibi bence mükemmel çalışmalardır. 2017 yılında Harvard’da en yüksek unvan olan Üniversite Profesörü unvanını alır. Başkan obama çalışmalardan rahatsız olur ve bu projeleri 2016 Haziran ayında durdurur.

2017 ocak ayında ise sarıların Trump koltuğa oturur oturmaz projeye tekrar onay verir. Ama bilmedikleri bir şey vardır. FBI konu üzerinde çok titizdir ve Özel Ajan Robert Plumb Prof. Lieber’den şüphe etmektedir. Ve 2018 yılında ajanlık yapmak, biyolojik ve teknolojik bilgileri Çin hükümetine satmak suçlaması ile dava açılır.

İlk başlarda “bin yetenek” projesini duydum ama hiç ilgilenmedim dese de 2012 yılında WUHAN TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ VE ARAŞTIRMA LABORATUARI ile sözleşme imzaladığı ve 10 milyon dolar aldığı, mail ve banka hesaplarından anlaşılır. Şu an hali hazırda tutuklu kendisi.

Bizim Prof. 6 yıldır zaten Çin ile çalışıyormuş ama ne çalışma. Öyle bir şey yapıyor ki, virüs üzerinde o kadar güzel oynuyor ki yine Corona ailesinden olan SARS virüsünü alıyor. Genetik takip edecek şekilde protein/gen yapısı ile oynuyor ve bu oynamalar ile Çin/Japonya/Kore/bazı Ortadoğu ülkeleri/Rusya gibi virüs üzerinde ki bu oynamaya yatkın ırkları enfekte edebiliyor.

Ayrıca bu virüse HIV virüsünde olan bazı proteinler ekliyor. Hem Çin hükümetini tehdit edecek hem kendi hükümetine yaranacak hem gerekirse bu biyolojik silahı Çin hükümetine satacak. Çok mükemmel iş. Fakat Çin o kadar uyuyan bir ülke değil. Aşağıda resmi olan 29 yaşında ki YANQING YE isimli aslında Çin ordusunda teğmen olan biyolog kızımızı “araştırma görevlisi” olarak Boston üniversitesine gönderiyor.

 

Ve kızımız profesörün de yardımı ile bazı bilgileri çalmaya başlıyor. ABD bunu anlıyor aslında ve aldığı bilgiler ile kaçmasına da müsaade ediyor. Sonradan arama kararı çıkarıyor. Kızımız hem bu bilgiler hem de elinde oradan gelirken çaldığı bilgisayarla Wuhan P4 laboratuvarının yolunu tutuyor. İşte Çin burada büyük bir hata yapıyor. Virüs üzerinde çalışırken virüs dışarıya sızıyor. Deniz ürünleri pazarına 4 km mesafede olan laboratuvardan sızan Virüsler hem deniz ürünlerine hem de çevredeki insanlara geçiyor. Önce saklamaya çalışan hükümet, ipin ucu kaçırınca dünya kamuoyuna açıklamak zorunda kalıp önce yarasa, sonra yılan, sonra karınca yiyen hayvanları suçluyor.

ABD bir ajan daha olduğunu biliyor ülkesinde. Guangzhou’daki Sun Yat-Sen üniversitesinden gelen doktora araştırmacısı aşağıda resmi bulunan 30 yaşındaki ZAOSONG ZHENG. Bunun gitmesine müsaade etmiyor ve 09 Aralık 2019 da Boston havalimanında valiz içinde bir çoraba gizlenmiş 21 şişe kahverengi renkte kimyasal ile yakalanıyor.

 

 

Hâkim David Hemesey tarafından sorgulanıp tutuklanıyor. Çünkü çaldığı materyal “Beth Israel Deacones Medical Center” laboratuvarından alınmış kanser araştırma çalışması. Öyle herkese geç yok yani ABD’de. Şahıs hali hazırda tutuklu. Bütün bunlar olurken 2012’den beri sözleşme yaptığı Prof. Lieber’den HIV virüsü proteininin Coronaya bağlandığını öğrenen Çin hükümeti harıl harıl çalışıyor.

CCR5 geni olmayan bebek. Nasıl Corona ACE II’ye bağlanıyorsa AIDS sebebi olan HIV’de CCR5 genine bağlanıyor. Kaldı ki Coronada da HIV var ve CCR5’siz insan demek. Tüm dünya insanları HIV ile enfekte olurken Çin vatandaşlarının olmaması demek. Eğer ki elde edilen(çalınan) virüsten ACE II’ye bağlanmayı P4’te kaldırabilirsek bu virüs tüm dünyaya karşı bizim silahımız olur diyor. Tabi elinde patladı ayrı mevzu.

Bunun için aşağıda resmi bulunan He Jiankui uzun süre çalışıyor ve LULU-NANA isimli ikiz kız bebekleri babadan geçen CCR5 geni olmadan dünyaya getirtiyor. Bu bebeklerden de serum üretip tüm vatandaşlarını aşılayacak böylece CCR5 geni aktif olmayan bir millet olacaklar.

 

Mükemmel fikir ve ilk duyduğumda hayran kalmadım dersem yalan olur. Bütün bilim dünyası ayağa kalktı bu ilk duyulduğunda. Olmaz öyle şey ve değişik mutasyonlar olur insanlarda diye. Ben o günde mükemmel dedim bugün de aynı fikirdeyim. Gen ile oynamak tehlikelidir bu yüzden bilim hep korkar karşı çıkar. Fakat işler Çin’in istediği gibi gitmedi ve virüs sızdı. Bu virüs ACE II’ye bağlanıyor ve bu genin sitogenetik yeri (meraklılar için) 17q23.3 yani 17. kromozomun 23.3 pozisyonu uzun kol (q) da yer alır. Aşağıya resmini attım.

Fakat tüm ırklarda aynı oranda olmaz bu gen ve Rs durumları o yüzden de her ırka aynı bağlanmaz virüs. Ülkelere göre elimde olduğu kadar oranları yazayım.

Türk         %2.8        Yunan    %2

İngiltere %19         Fransa   %17

Rusya     %18     İran       %17

Ermeni   %3        Suriye   %15

Arabistan %22    BAE     %27

Lübnan     %11  

Irak        %16     Almanya %23

İtalya     %29     Macaristan %5      

Bulgaristan %13   Mısır    %26

Çin       %47      Japonya   %51

Kore   %48        Vietnam   %45

Tayland %45     Tayvan   %46

Moğolistan %16    Azerbaycan %17

Liste şimdilik böyle.

Bu şekilde daha önce 1999/2003/2005’te yapılmış çalışmalar var. Fakat bu çalışmalarda hem ırk seçerken geçmiş araştırılmamış (mesela köken Arap ama adamı Türk kabul etmiş ) hem de teknik yetersizlik sebebi ile, birde öğrencilerin yaptığı araştırmalar olunca hata çok yüksek olmuş. Kürt kardeşlerimiz biz? Diyebilir. Biz biriz aynıyla vakiyiz kardeşiz. Sen benden kız aldın ben senden. Genler insanların diline, dinine, ideolojisine göre hareket etmiyor. Onlar bildiğini okur. Tıpkı arılar gibi. Sınırlar insanlar için. Kars’tan bal alınca Ermenistan’ın çiçek polenlerini çok yiyoruz emin olun. Bu yazdığımdan yani hiç görülmez vaka anlamayın. Ülkede kökeni genomu Türk olmayanda var, 3.5 milyon Suriyelide var. Ama ben şunu net söylerim. Sars nasıl hiçbir tane bile görülmemişse bu da bizi es geçecek. He olurda mutasyon değişir (influenza B) grip gibi boğaz epitel hücreye bağlanırsa Corona zaten dünya nüfusunun %80 ine bulaşır. Bizim yapacağımız şey stres yapıp bağışıklık düşürmemek ve hijyen kurallarına dikkat etmek. Bağışıklık güçlü ise zaten 30 yaş altı bunu rahat yener. 

 

Yazan: AbdullahT. #coranavirüs @traderAT12 Twitter sayfasından alıntıdır.

Bir cevap yazın

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.