SARMISAK+SÜT KARIŞIMI MUCİZESİ: Akciğer Zarı İltihaplanması, Tübörküloz, Kardiyak İnsomnia Artrit Öksürük ve Diğer Hastalıklar.

SARMISAK+SÜT KARIŞIMI MUCİZESİ: Akciğer Zarı İltihaplanması(Pnömokok), Tübörküloz, Kardiyak (kalp hastalığı problemleri), İnsomnia (Uykusuzluk Hastalığı), Artrit (Eklem İltihaplanması), Öksürük ve Diğer Hastalıklar.
REÇETE:
1) 10 adet soyulmuş ve ince doğranmış sarmısak.
2) 500 mL Organik Süt
3) 250 mL Şişe/Damacana Suyu.
4) 2-3 çay kaşığı toz şeker (pancar şekeri).
5) Toz Zerdeçal ( 1 tatlı kaşığı)
HAZIRLANIŞI:
Bir kabın içine suyu,sütü ve sarmısakları birlikte koyup,ısıtın. Kaynama başladığı vakit ısıyı düşürün ve orta ısıda ısıtmaya devam edin. Bu arada sürekli tahta kaşıkla karıştırın. Karışımın yarısı buharlaşıp kalana kadar karıştırmaya devam edin. Yarılanma olunca karışımı alın,süzün ve içine toz şeker ve toz zerdeçal ilave edin. Karışımı sıcak veya ılık iken içmeye dikkat edin!
Bu karışım içilince kötü kollestrol olarak bilinen LDL (low density lipoprotein) kollestrolünü düşürerek, iyi HDL kollestrolünü yükselterek kan dolaşım sorununa olumlu katkıda bulunur. Ağrılı kalp hastalıklarında, yağsız süt kullanmayı tercih edin.Sarmısak yapısındaki sülfürlü bileşenlerden dolayı Karaciğer enzimlerini artırır. Tüberküloz Hastalığına karşı ise 1 gram doğranmış Sarmısak +240 mL organik süt + 1 Litre su ile kaynatılır. Karışımın toplam hacmi 1/4 olana kadar kaynatma devam eder. Bu karışımdan günde 3 defa içilir.
Esas karışım kalçada meydana gelen siyatik sinir sıkışması ağrılarına karşı da etkilidir. Ayrıca kadın-erkek kısırlığına da yardımcı olmaktadır. Son olarak, hazırlanan karışımdaki Sarmısağın Tansiyon düşürme etkisi olduğundan dolayı, düşük tansiyon hastalarının kullanmadan önce Doktorlarına danışması gerekmektedir!!!!!

Bir Cevap Yazın

*