20 Temmuz Twitter Paylaşımları

Abdullah Çiftçi

Abdullah Çiftçi

Sosyal Medya ve Bilgi Teknolojileri Strateji Derneği Başkanı - Stratejist - Konuşmacı

Dugin: Kalkışmayı Kemalist Kuvvete Karşı Amerikancı Kuvvet yaptı.
Anlamı: Ergenekon/FETÖ savaşında 2.perde

Arkadaşlar,
Asıl/Asil olan Millettir. Bunu gördük/yaşadık. Bugün içerisinde yaşadığımız süreçle ilgili geniş bir analiz yapacağım

MGK, bugün “İncirlik Kapatılsın” kararı alır mı?
Bugün MGK’da seferberlik ilan edilir mi?
Bugün MGK kararlı ile MİT/Ordu Cumhurbaşkanlığına bağlanır mı?
FETÖ, ABD başkanından daha çok ABD’li bir “Küresel fırfır markasıdır”.
Kimse iade beklemesin.

FETÖ’yü Türkiye’ye özgü bir marka düşünmeyin. Tüm Afro-Avrasya’da (Osmanlı Coğrafyası) kullanılan bir figüran. Feda etmezler. Bugünkü MGK’da AB süreci askıya alınır mı?

20 Nisan 2015: Devleti ve Hükümeti yönetenlerin akrabalarının “aymazlığı” paralel yapı ile mücadelenin önündeki en büyük engeldir!

31 Ağustos 2015: Bu nedenle Ankara Bürokrasisi, Paralel yapı ile mücadele edemez. Ama ediyorMUŞ gibi rapor hazırlayıp CB’yi kandırıyorlar.

13 Şubat 2015: Paralel yapı ile mücadele etmesi için atanan bürokratların çoğu makamın şehvetine kapılmış, büyük adam rolünü oynayan dangalak tipler.

1 Şubat 2015: Paralel yapı ile mücadelede Cumhurbaşkanı ve birkaç yönetici dışında AKP çevrelerinde ve kamuda samimi mücadele eden yok!

14 Aralık 2014: Sahnede, 50 yıl geleceği planlayan “küresel akıl” ile “aklı gözünde olan vatandaş” aklının mücadelesi var.

1 Şubat 2015: Paralelcilerle mücadele düşüncesi, yetkisiz halkın zihninde fırtınalar estirse de Ankara bürokrasisi kaygısız eşek gibi yatıyor!

1 Şubat 2015: Bürokrasi ve çoğu AKP’li yönetici Paralelle mücadelede halka ve liderlerine ihanet içindeler!

5 Şubat 2015: Paralelle mücadeleyi, CIA MOSSAD ile mücadele olarak görmeden başarılı olunmaz.

5 Şubat 2015: Paralelle mücadele yanınızdaki cemaatçi murudle  mücadele değil, şantajcı gizli servislerle mücadeledir.

18 Şubat 2015: Paralelle mücadelede Cumhurbaşkanının kararlılığı bürokrasiye yansımadan başarı olunmaz. Göstermelik operasyonlarla göz boyuyorlar!

13 Şubat 2015: Yabancı istihbarat servisleri önemli cemaat bürokratlarını içerideki ilişkileri ile aklayıp paralelle mücadele edecek adam diye sunuyor!

13 Şubat 2015: Paralelle mücadele, yabancı istihbarat servisleri ile yapılan mücadeledir.

13 Şubat 2015: Paralelle mücadele, yabancı istihbarat servisleri ile yapılan mücadeledir.

13 Şubat 2015: Paralele mücadelede; samimi vatandaşa tam puan, sadece laf üreten siyasetçilere sıfır puan, durumu idare eden bürokrata ise eksi puan!

20 Şubat 2015: Her türlü dini/milli  değeri paraya çevirmede mahir olan bu tayfa, Paralelle mücadeleyi de paraya çevirme peşinde.

26 Şubat 2015: Paralelle mücadele, paralelciler hakkında “atıp tutma” değildir. Paralelcilerin yeri yurdu bürokrasideki görevleri belli ve yerindeler!

20 Nisan 2015: Paralelle mücadele kaygı ve endişesi ise sadece samimi vatandaşlarda. Gerisi tiyatro!

12 Kasım 2015: Paralelle iş yapmış/kaydedilmiş bürokratlar, paralelle mücadele edemez. Bu şansı kaybederseniz bir daha şansınız olmayabilir!

22 Nisan 2016: FETÖ operasyonunda 105 gözaltı 7 tutuklama
Savcılar mı işi bilmiyor?
Hakimler mi hoşgörülü?
Yoksa mücadele adı altında Show mu var?

22 Nisan 2016: Bir vatandaş olarak bir daha “kandırıldık” lafını duymak istemiyorum.
Lütfen kandırılmayın. FETÖ ile mücadele yetersiz

22 Nisan 2016: FETÖ sofistik bir istihbarat ağı Tek Merkezli bir “koordinasyon” yapısı olmadan
Kendi halindeki savcılarla FETÖ ile mücadele edemezsiniz!

27 Temmuz 2015: Küreselciler/FETÖ örgütü, PKK’nın iç savaş çıkartması ve bir darbe zemini hazırlaması için Demirtaş’ı “özgürlük kahramanı” lanse etti

27 Temmuz 2015: Afro-Avrasya’da savaş: küreselcilerin “PKK’nın ateist nesli/FETÖnün robot nesli”ne karşı insani/dini değerleri olan nesil savaşı.

2 Eylül 2015: İŞİD/PKK/FETÖ ÖRGÜTÜ + İran (Şia)’ya  eylem ürettiriyorlar.  Hacıvat-Karagöz gibi karşıt karakterler ama ipler aynı ellerde.

7 Eylül 2015: Küreselcilerin uşağı PKK/FETÖ ve diğerleri, Bu millet çok sabırlı ama sabrın bittiği yerde
tahmin bile edemezsiniz ne yaşayacağınızı!

19 Ocak 2016: %1’likler Komünizm/Küreselcilik üzerinden “devletsiz” insan İslam/FETÖ gibiler üzerinden de devletsiz insan. Devlet şuuru çökertliyor

19 Ocak 2016: Türkiye’de PKK/DAEŞ/FETÖ/DHKP-C örgütler Siber saldırı İstihbari:  şantaj/montaj/kaset
Kitle kışkırtma: Bilim/filmciler
Hepsi aynı anda

19 Ocak 2016: Sözde akademisyenler bildirisi: ABD/Kanada/Avrupa’da 200 üniversite/355 yabancı aydın imzası. Tam bir küresel tezgah/FETÖ eli sahnede

20 Ocak 2016: Mooncular/FETÖcüler, istihbarat teşkilatlarının dinleme/izleme kablosu/Neywork’ü  gibi. Lazım olan bölgelere çekilir. Sayı problemi yok

9 Şubat 2016: PKK/PYD/HDP/DHKP-C/FETÖ/DAEŞ aynı “terör veri tabanına” kayıtlı örgütler. Küresel proje sahipleri her örgüte farklı bir rol vermiş.

11 Mart 2016: Alman/İngiliz kapışması en yoğun Türkiye’de hissediliyor. İngiliz eksenli PKK/FETÖ/Lobici siyasi/iş dünyası aynı çizgiye dizildi

28 Mart 2016: ABD 11 Eylül 2001, 21.yy’ın ipuçlarını verdi. Terör örgütleri üzerinden “yeni dünya düzeni”. Türkiye, İŞİD/PKK/FETÖ makasında

24 Mayıs 2016: PKK/İŞİD/FETÖ gibi örgütler birbirine zıt görünse de “aynı küresel veritabanına” kayıtlı örgütler. Hepsine verilen rol farklı

25 Temmuz 2016: Bugünden itibaren Türkiye, “FETÖ Örgütünün istihbaratı” ile PKK/İŞİD’in nokta atışı saldırısı/eylemlerine maruz kalacak.

7 Ocak 2016: Özel bir eğitimle beyin ikna olursa, biat ederse, samimi ise geri dönüşü çok zor. Batı bunun farkında. FETÖ/rüya aleminin robotları

15 Ocak 2016: Sahne: PKK öz yönetim, FETÖ/Alllah diyerek, İŞİD/İslam diyerek, Akademisyenler özgürlük diyerek Saldırıyor
Hacıvat-Karagöz ,ipler kimde?

22 Haziran 2015: Küreselciler S.Arabistan’ı parçalayıp Mekke’ye Vatikan benzeri bir Halifelik kurdumak istiyor. Pensilvanyalı rol bekliyor.

13 Ağustos 2015: Pensilvanyalı Humeyni  gibi Türkiye’ye el koymayı denedi. Becerse idi “İslam Halifesi” seçilmek için Mekke’ye gidecekti

1 Eylül 2015: İngilizler Şerif Hüseyin’e Osmanlıyı yık halife sen ol sözü vermişti. Şimdi de Pensilvanyalıya hükümeti(TR)yi yık Halife ol diyorlar.

12 Kasım 2015: Küreselciler, “sahte Türkçülük” “Sahte İslamcılık” ile, paralel çete liderinden bir “Türk Halife” çıkartma peşinde idi. Proje çöktü

22 Nisan 2016: FETÖ sofistik bir istihbarat ağı Tek Merkezli bir “koordinasyon” yapısı olmadan Kendi halindeki savcılarla FETÖ ile mücadele edemezsiniz!

1 Şubat 2015: Ankara, hep beraber Fuatavniye küfredilen ve farkında olmadan hep beraber fuavniye çalışan tezatlar şehri!

25 Nisan 2015: Türkiye’nin iletişim altyapısını gerçek anlamda kimler yönetiyor. Bunu aydınlatmadan Fuatavni’yi bulmanız hayaldir!

23 Temmuz 2015: Fuatavni, tek bir şahıs değil. Paralelciler+ortam dinlemeleri+Yabancı istihbaratçı bilgileri ile “algı oluşturma/yönetme” hesabı.

20 Temmuz 2016: Paralel yapı ile mücadele için, CB “merkezi bir koordinasyon merkezi” kurulması için yetki verdi, yer tahsis etti. engelleyenler utansın!

Arkadaşlar, eski tweetlerimi paylaşmamın amacı, “ben demiştim” demek değil. Lütfen bu konuyu yanlış anlamayın

Eski tweetlerimi yazmamnın ana amacı, küresel fırfır tezgahları görülebilir, engellenebilir. Bunu anlatmaya çalışıyorum

Türk Milleti/ümmetin basireti/feraseti/aklı bürokrasinin önünde/üstünde. Milletin gördüğünü yöneticiler de zahmet edip görsün!

12 Nisan 2015: Ferasetten yoksun ama bir cemaate mensup olduğu için devlete yerleştirilen insan modeli, hocası isterse devleti yakar!

1 Şubat 2015: Türk Telekom’un yönetiminden emin olmadan, yarınınızdan emin olamazsınız. Her sabah bir sürprizle uyanmanız mümkündür!

30 Temmuz 2015: Toplumdaki “kaos/kafa karışıklığı” derin güvensizlik ortamı oluşması, bir plan dahilinde yapılıyor. TR’de bu ihale FETÖ örgütünde.

Bir cevap yazın

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.